Vyjádření k článku na webu irozhlas.cz

Jaké by to byly Vánoce, kdyby se mi nevěnoval server iRozhlas.cz a paní redaktorka Kristýna Guryčová?

Ta nově mimo jiné píše, že jsem osoba, co vytvářela pro tentokrát a pro změnu kompromitující články nejen na ČSSD, ale už i dokonce na ODS. Kde, kdy a jak, to už se bohužel opět nedozvím… Nabídl jsem jí pracovní kafe, té Kristýně, odmítla. Vyjádření, které jsem jí zaslal, tento veřejnoprávní server zamítl taktéž vydat.

Ale podrobněji k textu paní redaktorky: jeho součástí je i písemné znění rozsudku, týkajícího se mojí osoby. Byl jsem zproštěn viny nikoli za vraždu, jak by se mohlo dle počtu textů na webu iRozhlas.cz zdát, ale za přečin údajné banální pomluvy…

Publikoval jsem před časem článek, který tvrdil, že čtyři policisté prostřednictvím své zmocněnkyně podali k rukám pražského policejního ředitele podnět. Tento podnět sestával i z materiálu o Čapím hnízdě. Článek sepsala paní zmocněnkyně. Já ho zveřejnil na tomto webu (předtím jsem ho zkonzultoval s tehdejším redaktorem serveru iRozhlas.cz a doplnil o mnoho informací z jeho textu s příslušným odkazem). Zmocněnkyně policistů mi doložila, že podnět podala (viz PDF níže). V článku z něj pak citovala, zatímco já tvrzení policistů zpochybnil, jelikož jsem zmínil, že ti nepředkládají kromě svých slov žádný konkrétní důkaz.

Čili – a to je podstata věci: citace, která je mi (byla mi) vytýkaná jako údajný přečin pomluvy a vztahuje se k osobám pánů Nevtípila a Chovance, není citací toho, co tvrdím já, ale toho, co tvrdili prostřednictvím své zmocněnkyně (autorky článku) policisté v podnětu podaném k rukám tehdejšího ředitele pražské policie. A to lze jednoznačně doložit. 

Celé vyjádření na webu ppmagazínu.com.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Romány

Sdílet

Kopírovat odkaz do schránky

Kopírovat